Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Dolny Śląsk Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Dentysta Wrocław, Stomatolog Wrocław - MedicaDent 20-18500 PLN
Toruńska 2d Wrocław,
Dolnośląskie 51-164 +48 71 721 10 14
+48 734 497 901
kontakt@medicadent.pl

Nowe zęby w jeden dzień — zalety protetyki jednego dnia!

Nowe zęby w jeden dzień — zalety protetyki jednego dnia!

Świadomość pacjentów na temat konieczności dbania o zdrowy i piękny wygląd zębów sukcesywnie rośnie, co kieruje wielu z nich na drogę leczenia protetycznego. Powodem, dla którego wykonuje się protezy zębowe, nie jest jednak wyłącznie chęć poprawy estetycznej uśmiechu. Równie istotne są względy zdrowotne. Okazuje się bowiem, że braki w uzębieniu bez zastosowania odpowiedniego leczenia mogą w przyszłości rodzić poważne problemy zdrowotne całego organizmu. Sposobem na to, by ich uniknąć i móc w krótkim czasie cieszyć się promiennym uśmiechem jest protetyka jednego dnia. W tym artykule przedstawiamy korzyści, jakie niosą dla zdrowia uzupełnienia zębowe – protezy takie jak korona, korona na implantach, most, licówka w jeden dzień!

Czym jest protetyka jednego dnia?

Protetyka jednego dnia to dynamicznie rozwijająca się dziedzina stomatologii, a nowoczesne technologie wnoszą do gabinetów stomatologicznych rozwiązania, które były niedostępne jeszcze kilka lat temu. Innowacje te w szczególny sposób zmieniają oblicze leczenia protetycznego, czyniąc je znacznie szybszym, skuteczniejszym, a ponadto bardziej komfortowym i satysfakcjonującym dla pacjentów.

Zalety odbudowy zębów w jeden dzień

1. Szybkie uzupełnienia — zęby w jeden dzień

O ile w przypadku tradycyjnych metod pracownia protetyczna potrzebuje kilku lub nawet kilkunastu dni na wykonanie odbudowy protetycznej zęba, o tyle klinika stomatologiczna jednego dnia jest w stanie skrócić tę procedurę do jednej wizyty. W Medicadent szanujemy czas naszych pacjentów i dbamy o ich komfort, dlatego oferujemy szybkie uzupełnienia zębowe. Cały proces – od wykonania skanu do założenia gotowego mostu, licówki lub korony – przeprowadzamy w ramach jednej wizyty tak, by pacjent mógł natychmiast cieszyć się zadowalającym i trwałym efektem, jaki daje proteza w jeden dzień. Cena tego zabiegu nie różni się diametralnie od tradycyjnych wycisków, co sprawia, że jest to usługa dostępna dla szerokiego grona pacjentów.

2. Permanentność protez i implantów zębowych

Decydując się na szybkie protezy zębowe w jeden dzień, pacjenci mogą mieć pewność, że jest to inwestycja na lata. Do rekonstrukcji lub odbudowy protetycznej zęba wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością. Dzięki temu nasi pacjenci mogą cieszyć się zdrowym i pięknym uzębieniem już po jednej wizycie, a efekt jest nie tylko wysoce estetyczny, ale przede wszystkim trwały. W leczeniu protetycznym stosujemy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt komputerowy, który eliminuje ryzyko niedopasowania, co sprawia, że pacjenci uzyskują gotowe protezy zębowe – koronę, most, licówkę w jeden dzień, bez konieczności planowania kolejnych wizyt.

3. Komfort, dzięki protezom zębowym w jeden dzień

To, co wysoko cenią sobie pacjenci korzystający z usług kliniki stomatologicznej jednego dnia, to przede wszystkim fakt, że w leczeniu tym nie stosuje się tradycyjnych wycisków. Dokładny model protezy zębowej – korony, korony na implantach, mostu, licówki – wykonywany jest za pomocą bezbolesnego skanowania wewnątrzustnego innowacyjnym systemem CAD/CAM. To sprawia, że cały proces przygotowawczy do leczenia protetycznego jest o wiele bardziej komfortowy dla pacjenta. Dodatkowo wykorzystanie specjalistycznego sprzętu umożliwia wykonanie bardziej precyzyjnego modelu uzębienia, co znacząco usprawnia pracę stomatologów. Szybkie uzupełnienie zębowe – korona, most, licówka w jeden dzień bez bólu i w komfortowych warunkach? W Medicadent to możliwe!

4. Protetyka w jeden dzień, a ceny

W porównaniu z tradycyjnymi metodami protetycznymi, takimi jak mosty czy implanty, wykonanie korony w jeden dzień może wyjść znacznie taniej. Nie wymaga wielu wizyt u dentysty, ani długiego czasu oczekiwania na wykonanie i dopasowanie protezy. Jest to bardzo dobry stosunek wartości do ceny.

5. Szybki powrót do normalności i codziennych zadań z pięknym uśmiechem

Wykorzystujemy nowoczesną metodę Cerec, która pozwala na wykonanie i założenie korony w ciągu jednego dnia. Dzięki tej technologii nie musisz nosić tymczasowych koron, ani odwiedzać dentysty kilka razy. Wszystko odbywa się w jednym gabinecie, w ciągu kilku godzin. Wyjdziesz z niego z pięknym uśmiechem i pełnym komfortem. To szybki powrót do normalności i gwarancja satysfakcji.

Piękny uśmiech w jeden dzień z MedicaDent — Klinika stomatologiczna we Wrocławiu

Braki w uzębieniu lub mocno pokruszone i przebarwione zęby to sytuacje wymagające szybkiej interwencji specjalistów – w innym przypadku mogą przyczynić się bowiem do powstawania niepożądanych nieprawidłowości zgryzowych i innych uciążliwych problemów stomatologicznych. Odpowiadając na potrzeby naszych pacjentów, stworzyliśmy nowoczesny gabinet, w którym zapewniamy wysoką jakość leczenia protetycznego w komfortowych warunkach i przy użyciu zaawansowanych technologii. Protetyka jednego dnia w Medicadent to gwarancja olśniewającego efektu w krótkim czasie.