Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Dolny Śląsk Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Stomatolog Wrocław, dentysta Wrocław - MedicaDent 20-18500 PLN
Toruńska 2d Wrocław,
Dolnośląskie 51-164 +48 71 721 10 14
+48 734 497 901
kontakt@medicadent.pl

Clear Aligner Wrocław — proste zęby w Medicadent

Przeźroczysta nakładka na zęby – Clear Aligner

Clear Aligner to przełomowa metoda w leczeniu ortodontycznym. Bazuje ona na stosowaniu specjalnych przeźroczystych nakładek, które prostują zęby – zupełnie jak klasyczne aparaty ortodontyczne. Metoda ta jest wykorzystywana w prostych wadach zgryzu. Clear Aligner zapewnia maksymalny efekt w krótkim czasie, oferując skuteczną terapię na miarę XXI wieku. Aparat ortodontyczny Clear Aligner jest coraz częściej wybieraną metodą leczenia.

Nakładki prostujące zęby – dlaczego warto?

Nakładka ortodontyczna Clear Aligner to rewolucyjny aparat, który pozwala pacjentom skorzystać, ze skutecznej terapii ortodontycznej bez zbędnych niedogodności oraz dyskomfortu. Dodatkowo jej przezierność sprawia, że są praktycznie niewidoczne, a odpowiednio dobrana twardość nakładki znacznie zwiększa komfort leczenia.. W porównaniu do nich, są niemal niewidoczne. Clear Aligner jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów, dla których estetyka jest bardzo istotna jak na przykład osoby pracujące na co dzień z klientami lub piastujące wyższe stanowiska.

Przeźroczysta nakładka na zęby – niemiecka jakość

Aparat Clear Aligner powstał w labolatoriach firmy Scheu Dental. Oznacza to, że w trosce o najwyższą jakość, Clear Aligner oferowany jest wyłącznie przez akredytowane pracownie ortodontyczne.

Jak wygląda terapia z wykorzystaniem Clear Aligner? - Etapy leczenia

  1. Pierwsza konsultacja
  2. Przygotowanie aparatu
  3. Leczenie
  4. Utrwalanie pozycji zębów

Clear Aligner Wrocław - oferta leczenia nakładkami ortodontycznymi

Zapraszamy do naszego centrum stomatologicznego we Wrocławiu. Oferujemy naszym pacjentom terapię ortodontyczną w oparciu o aparat Clear Aligner.