Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Dolny Śląsk Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Dentysta Wrocław, Stomatolog Wrocław - MedicaDent 20-18500 PLN
Toruńska 2d Wrocław,
Dolnośląskie 51-164 +48 71 721 10 14
+48 734 497 901
kontakt@medicadent.pl

Twój zaufany stomatolog we Wrocławiu

Droga do zdrowego i pięknego uśmiechu wiedzie przez fotel dentystyczny. Podstawą dbałości o śnieżnobiałe zęby są regularne kontrole oraz – jeśli zaistnieje taka potrzeba – stomatologia zachowawcza. Zdarza się, że leczenie zamyka się w trakcie jednej wizyty, jednak czasem terapia wymaga kilkukrotnego odwiedzenia kliniki stomatologicznej. Obdarzony zaufaniem dentysta w całości zadba o stan uzębienia swojego Pacjenta, od leczenia przez uzupełnienie ubytków aż po edukację dotyczącą odpowiedniej pielęgnacji. W gabinetach dentystycznych coraz częściej można spotkać się z usługami świadczonymi Pacjentom o szczególnych wymaganiach – dotyczy to dzieci, użytkowników stałych aparatów ortodontycznych lub osób mierzących się z lękiem przed wizytą u stomatologa. W zakres działań profesjonalnej kliniki dentystycznej wchodzą też pełnozakresowe badania, do których nasza świetnie wyszkolona kadra wykorzystuje nowoczesny sprzęt.
Podstawowa konsultacja stomatologiczna pozwala wykryć zmiany próchnicowe, a także zbadać potrzeby pacjenta w zakresie takich praktyk jak wybielanie zębów czy uzupełnienie utraconego uzębienia.

Gdzie znaleźć sprawdzonego dentystę lub stomatologa z Wrocławia? Rozwiązaniem jest wizyta w Medicadent! To renomowany gabinet stomatologiczny, który znajduje się pod adresem Toruńska 2d (pl. Kromera) we Wrocławiu. Stworzyliśmy dla Państwa nowoczesny gabinet stomatologiczny w centrum miasta, by zapewnić dogodny dojazd zarówno autem, jak i komunikacją miejską.

Dentysta we Wrocławiu? Tylko w Medicadent!

W naszej ofercie znajdą Państwo pełen zakres usług dentystycznych z dziedziny endodoncji, protetyki, implantologii, ortodoncji oraz diagnostyki. Świadczymy również opiekę w ramach takich specjalizacji jak stomatologia dziecięca oraz stomatologia estetyczna. Jeśli zależy Państwu na zdrowym i pięknym uśmiechu, zapraszamy do sprawdzonej kliniki stomatologicznej z Wrocławia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdiagnozujemy dolegliwości zębów oraz zaproponujemy odpowiednie leczenie. Specjalistyczna aparatura, wysokiej klasy sprzęt dentystyczny i nowoczesne technologie jak system CAD/CAM Cerec, najwyższej jakości tomografia komputerowa w połączeniu z doświadczeniem naszych lekarzy sprawią, że Państwa zęby staną się najlepszą dekoracją olśniewającego uśmiechu.

Skorzystanie z fachowej pomocy dentystycznej to czasem jedyny ratunek dla zębów. Uszkodzenia wywołane przez długoletnie zaniedbania wymagają dużo samozaparcia po stronie Pacjenta. Sprawny stomatolog jest jednak w stanie przyspieszyć proces leczenia oraz sprawić, że będzie on mniej uciążliwy. W bardziej skomplikowanych przypadkach tylko doświadczony dentysta zaproponuje właściwe leczenie i uratuje pozostałe zęby. Umawiając wizytę w Medicadent mają Państwo szansę uniknąć konsekwencji zaniedbania ubytków już na wczesnym etapie choroby.

Co mogą zrobić osoby obawiające się długotrwałego i kosztownego leczenia? Zapraszamy na regularne kontrole do gabinetu stomatologicznego Medicadent we Wrocławiu! Nasi doświadczeni dentyści już na Państwa czekają! Leczenie w Medicadent jest bezpieczne i przewidywalne. Dbamy o odpowiednią higienę pracy, a nasi Pacjenci doceniają doświadczenie, empatyczne podejście oraz przystępne ceny.

Jakie usługi świadczymy?

W Medicadent stawiamy na najwyższą jakość w każdym aspekcie naszej pracy. Dlatego Pacjenci znajdujący się pod opieką naszego personelu mogą liczyć nie tylko na doskonałe kwalifikacje zawodowe, ale także indywidualne podejście. Liczy się dla nas Pacjent i wiemy, jak ważny jest jego komfort w trakcie wizyty. Powroty do gabinetu stomatologicznego – na kontynuację leczenia lub kontrolę – bywają w wielu przypadkach koniecznością. Dokładamy jednak wszelkich starań, by Pacjent uzyskał w trakcie jednej wizyty tak wiele pomocy, jak to możliwe. Dlatego też poza standardową konsultacją stomatologiczną w pakiecie naszych usług znajdują się badania przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, pozwalające na pogłębioną diagnozę. Dbamy o to, by nasi Pacjenci mogli skorzystać na miejscu z kompleksowego przeglądu stanu jamy ustnej bez konieczności zapisywania się na listach w kolejnych gabinetach. Co wchodzi w zakres usług świadczonych w Medicadent we Wrocławiu?

Ortodoncja

Piękny uśmiech to nie tylko zdrowe, ale również proste zęby. Nieleczone wady zgryzu mogą w przyszłości prowadzić do poważnych konsekwencji, których przyczyna pierwszy rzut oka może leżeć zupełnie gdzie indziej. W ofercie Medicadent znajdą Państwo szerokie wsparcie w zakresie korygowania wad zgryzu. Nasi lekarze posiadają kwalifikacje w świadczeniu takich usług jak zakładanie i aktywacja stałych aparatów metalowych i estetycznych, dopasowywanie aparatów ruchomych, stosowanie technologii Clear Aligner, a także zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań jak mikroimplanty czy kortykotomia.

Implantologia

Braki w uzębieniu mogą być tak samo groźne dla ogólnego stanu jamy ustnej, jak i nieleczone infekcje. Wpływają one nie tylko na wygodę spożywania posiłków czy estetykę, ale również mogą przyczynić się do zanikania tkanki kostnej, zmian w ułożeniu pozostałych zębów, a tym samym do zmiany proporcji twarzy. W naszej Klinice Stomatologii otrzymają Państwo szerokie wsparcie w zakresie implantologii, a dzięki rozwiniętej i stale udoskonalanej technologii, wstawienie implantu może być – w zależności od konkretnego przypadku – zabiegiem jednoetapowym.

Rentgenodiagnostyka (tomograf)

W naszej ofercie znajduje się podstawowe badanie stomatologiczne wykonywane z użyciem aparatury rentgenowskiej (RTG – punktowe, pantomograficzne, tomograficzne). Badanie pozwala sprawdzić stan tkanek twardych – kości i zębów – oraz na tej podstawie ocenić potrzebę przeprowadzenia niezbędnych zabiegów. W stomatologii badania RTG wykorzystuje się między innymi przed ekstrakcją, w diagnozie i leczeniu ortodontycznym, implantologii, endodoncji – leczeniu kanałowym.

Stomatologia estetyczna – wybielanie zębów

Jak spełnić marzenie o białym uśmiechu, kiedy ten – pomimo wielu starań – uparcie nie chce się pojawić? W Medicadent mamy na to odpowiedź: profesjonalne wybielanie powierzchni zębów w naszej klinice stomatologicznej. Oferujemy kilka metod rozjaśniania szkliwa. Doradzamy także, którą z nich wybrać dla osiągnięcia długotrwałego efektu w konkretnym przypadku. Proponowne przez naszych specjalistów rozwiązania są bezpieczne oraz pozwalają zlikwidować nawet najtrudniejsze przebarwienia.

Profilaktyka

Tak jak w każdej innej specjalności, również w stomatologii profilaktyka ma kluczowe znaczenie dla zdrowia zębów, a co za tym idzie – zachwycającego uśmiechu. Nasza klinika dentystyczna proponuje regularne przeglądy, dzięki którym stomatolog w porę rozpozna ryzyko pojawienia się zmian próchniczych. Odpowiednio wcześnie podjęta stomatologia zachowawcza sprawia, że leczenie może zamknąć się w trakcie jednej wizyty, zanim jeszcze pojawią się poważniejsze objawy. W zakres działań profilaktycznych wchodzą też takie zabiegi jak oczyszczanie kamienia, fluoryzacja oraz poradnictwo w zakresie odpowiedniej pielęgnacji.

Stomatologia dziecięca Wrocław

Oswojenie małego dziecka z fotelem dentystycznym i przeprowadzanymi w gabinecie zabiegami ma pozytywne skutki nie tylko w zakresie dbania o jamę ustną. Dzięki temu rodzice zmniejszają także ryzyko wystąpienia lęku przed wizytą u dentysty. W Medicadent proponujemy podstawowe zabiegi stomatologii dziecięcej, takie jak lakowanie i fluoryzacja oraz kontrole ortodontyczne. Leczymy próchnicę zębów mlecznych. W ramach spotkania adaptacyjnego nasze higienistki wyjaśnią z kolei dziecku, jak prawidłowo myć zęby.

Co nas wyróżnia?

Jeżeli nie wiedzą Państwo, na który gabinet stomatologiczny we Wrocławiu się zdecydować, zapraszamy do Medicadent. Wybór naszej kliniki stomatologicznej gwarantuje łatwy dojazd oraz szeroką ofertę usługową w przystępnych cenach. Zabiegi przeprowadzane są w komfortowych i higienicznych warunkach przez doświadczonych dentystów korzystających z najnowocześniejszego sprzętu. Aby zwiększyć Państwa wygodę, zadbaliśmy o dostępność nowatorskich technologii. O jakości naszych usług świadczą opinie zadowolonych, wieloletnich Pacjentów. Co mogą Państwo uzyskać, decydując się na wybór Medicadent?

Protetyka jednego dnia CAD/CAM – innowacyjne technologie od Medicadent

Stomatologia, podobnie jak inne dziedziny medycyny, nieustannie się zmienia, a rozwój technologiczny umożliwia nam świadczenie usług dentystycznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod. W naszej pracy stosujemy między innymi system Cerec – mobilne stanowisko gabinetowe, które pozwala szybko i wygodnie przeprowadzać zabiegi protetyczne. Dzięki błyskawicznemu wykonaniu skanu, projektu oraz modelu, jesteśmy w stanie wykonać protetykę w ramach jednej wizyty.
W procesie tym nie jest są stosowane wyciski co zwiększa komfort dla wielu pacjentów.

Zespół doświadczonych stomatologów

W Medicadent wiemy, że siłą kliniki stomatologicznej są pracujący w niej specjaliści. Dlatego dbamy, by w zespole Medicadent znajdowała się wysoko wykwalifikowana kadra o dużym doświadczeniu. Stale się rozwijamy i podnosimy swoje umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykorzystywać innowacyjne technologie oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Niesamowite metamorfozy

Piękny uśmiech jest w stanie zdziałać cuda, nie tylko robiąc dobre wrażenie podczas pierwszego spotkania, ale również jako sposób na poprawienie pewność siebie. W naszym gabinecie oferujemy pełnozakresową metamorfozę, od leczenia i wypełniania ubytków przez wyrównywanie zgryzu, implanty aż po zakładanie licówek. Dzięki pracy specjalistów Medicadent z radością spojrzysz w swoje odbicie, a innych obdarzysz promiennym uśmiechem przy każdej nadarzającej się okazji.

Skuteczność w leczeniu jamy ustnej

Nie boimy się wyzwań. Zespół stomatologów zróżnicowanych specjalności jest gwarancją szerokich świadczeń dentystycznych. Skuteczne leczenie schorzeń oraz korekta wad zgryzu są w Medicadent prowadzone z zastosowaniem wysokiej klasy sprzętu i najnowocześniejszych technologii, oraz w empatycznym środowisku. Po zakończonym leczeniu zapraszamy Państwa do regularnych kontroli w celu uniknięcia nawrotu choroby.

Nowoczesna Klinika Stomatologiczna we Wrocławiu

Gabinet dentystyczny Medicadent to nie tylko świetnie przeszkolona grupa specjalistów o pełnym zrozumienia podejściu. Nasza klinika, zlokalizowana w dogodnym pod kątem dojazdu miejscu, to bogato wyposażona i nowoczesna placówka. Kluczowa jest dla nas duża dostępność komunikacyjna, dlatego zadbaliśmy zarówno o potrzeby osób zmotoryzowanych, jak i użytkowników komunikacji miejskiej. Przygotowaliśmy też wygodną poczekalnię, a całą przestrzeń kliniki regularnie dezynfekujemy w trosce o utrzymanie wysokich standardów higieny.

Uśmiechnij się zdrowo z Medicadent!

Regularne wizyty u stomatologa z Wrocławia są gwarancją zachowania zdrowego i pięknego uśmiechu na długi czas. W Medicadent dbamy o dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Stosujemy stale udoskonalane technologie, dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowane zabiegi przejdą Państwo bez bólu i stresu. Trudno uwierzyć? Wystarczy zapisać się na wizytę i przekonać się samodzielnie!

Stomatologia w Medicadent we Wrocławiu staje się zupełnie nowym doświadczeniem dla naszych Pacjentów. Gwarantujemy Państwu jakość i bezpieczeństwo.