Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Dolny Śląsk Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Stomatolog Wrocław, dentysta Wrocław - Gabinet stomatologiczny 20-18500 PLN
Toruńska 2d Wrocław,
Dolnośląskie 51-164 +48 71 721 10 14
+48 734 497 901
kontakt@medicadent.pl

O nas

Nasz zespółZdjęcia gabinetu

Centrum stomatologiczne Medicadent we Wrocławiu działa od 2016 roku. Gabinet Medicadent powstał z pasji i chęci stworzenia komfortowego miejsca, łączącego ze sobą nowoczesny sprzęt oraz doświadczony, wykwalifikowany personel medyczny. Nasz zespół lekarzy to wysokiej klasy kadra, którą cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Od lat z sukcesami leczymy całe rodziny, przywracając naszym pacjentom zdrowy i piękny uśmiech. To, co jest dla nas bowiem najważniejsze, to właśnie satysfakcja pacjentów z wizyty w naszym gabinecie.

W gabinecie stomatologicznym Medicadent postawiliśmy na najnowocześniejszą technologię, dzięki czemu wszystkie zabiegi, które przeprowadzamy, są bezpieczne.

Równie dużą wagę przykładamy do tego, aby stosowane w naszej klinice stomatologicznej materiały odznaczały się najwyższą jakością, a w samym gabinecie panowała miła i przyjemna atmosfera. Wierzymy, że komfort pacjenta przekłada się bezpośrednio na komfort pracy lekarza stomatologa, dlatego dbamy o to, by nasi pacjenci czuli się na fotelu dentystycznym w pełni zaopiekowani. Jak wiadomo, wiele osób zmaga się ze strachem przed wizytą u dentysty – w Medicadent znamy sposób na to, by temu skutecznie zaradzić. W codziennej pracy stawiamy na zaufanie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, kładąc duży nacisk nie tylko na komfortową atmosferę, ale również na wysoką higienę naszej pracy. W gabinecie używamy zarówno produktów jednorazowych, jak i wielorazowych, które po każdej wizycie poddajemy dokładnej sterylizacji.

Lekarze stomatolodzy z Medicadent

Klinikę stomatologiczną Medicadent tworzy wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów z zakresu szeroko pojętej stomatologii i ortodoncji. Dzięki długoletniej praktyce zawodowej i ciągłemu aktualizowaniu wiedzy na ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleniach i konferencjach jesteśmy w stanie świadczyć usługi na poziomie nieodbiegającym od najlepszych światowych standardów. Nasze doświadczenie i kwalifikacje zostały poparte licznymi certyfikatami uznanymi i cenionymi w całej Europie. Pacjentom gabinetu Medicadent proponujemy najnowsze rozwiązania i optymalne z perspektywy ich indywidualnych potrzeb plany leczenia, które gwarantują satysfakcjonujące efekty leczenia – nie tylko pod względem zdrowotnym, ale również estetycznym.

Jak pracujemy?

W codziennej pracy w gabinecie stomatologicznym Medicadent wykorzystujemy nowoczesne sprzęt i najnowsze technologie w celu zapewnienia niezawodnej, szczegółowej diagnostyki oraz efektywnego i przede wszystkim bezbolesnego leczenia. Nasz personel wyróżnia ponadto holistyczne spojrzenie na każdego pacjenta – gwarantujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, a naszym priorytetem jest komfort oraz satysfakcja pacjenta z przeprowadzonego leczenia.

Dlaczego warto wybrać gabinet stomatologiczny Medicadent z Wrocławia?

Wizyta w gabinecie Medicadent to gwarancja efektywnego leczenia w komfortowych i w pełni bezpiecznych dla pacjenta warunkach. W naszej klinice stomatologicznej oferujemy ponadto:

  • bezbolesne leczenie;
  • bogatą ofertę usług stomatologicznych;
  • wybielanie zębów;
  • wygodny dojazd komunikacją miejską;
  • możliwość zaparkowania pod gabinetem;
  • miły i przyjazny personel;
  • sprzęt najnowszej generacji.