Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Dolny Śląsk Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Stomatolog Wrocław, dentysta Wrocław - Gabinet stomatologiczny 20-18500 PLN
Toruńska 2d Wrocław,
Dolnośląskie 51-164 +48 71 721 10 14
+48 734 497 901
kontakt@medicadent.pl

O nas

Nasz zespółZdjęcia gabinetu

Medicadent we Wrocławiu, działa od 2011 roku. Gabinet Medicadent powstał z pasji i chęci stworzenia komfortowego miejsca, które łączy ze sobą nowoczesne technologie i profesjonalny zespół specjalistów. Nasi specjaliści cechują się profesjonalizmem i perfekcjonizmem. Z sukcesami leczymy całe rodziny i przywracamy im zdrowy i piękny uśmiech. To właśnie satysfakcja pacjentów jest dla nas najważniejsza.

W gabinecie stomatologicznym Medicadent postawiliśmy na najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu wszystkie zabiegi, które przeprowadzamy, są bezbolesne.
Nie zapomnieliśmy również o materiałach najwyższej jakości, a także o przyjemnej i miłej atmosferze. Staramy się, by nasi pacjenci mieli jak największy komfort podczas wizyty w naszym gabinecie. Komfort pacjenta przekłada się bezpośrednio na komfort pracy lekarza stomatologa. Jak wiadomo, wiele osób zmaga się ze strachem przed dentystą. Znamy sposób, by temu zaradzić. Stawiamy na zaufanie i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Bardzo dbamy o higienę naszej pracy. W gabinecie używamy zarówno produktów jednorazowych, jak i wielorazowych, które po wizycie poddajemy sterylizacji.

Dlaczego warto wybrać gabinet stomatologiczny Medicadent z Wrocławia?

  • bezbolesne leczenie
  • bogata oferta usług stomatologicznych
  • wybielanie zębów
  • wygodny dojazd komunikacją miejską
  • możliwość zaparkowania pod gabinetem
  • miły i przyjazny personel
  • sprzęt najnowszej generacji