Fundusze Europejskie Program Regionalny Rzeczpospolita Polska Dolny Śląsk Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Stomatolog Wrocław, dentysta Wrocław - MedicaDent 20-18500 PLN
Toruńska 2d Wrocław,
Dolnośląskie 51-164 +48 71 721 10 14
+48 734 497 901
kontakt@medicadent.pl

Stomatologia dziecięca Wrocław

Stomatologia dziecięca Wrocław

Dbanie o zęby mleczne jest równie istotne jak o stałe. Regularne kontrole stomatologiczne pozwolą na uniknięcie chorób zębów stałych, oraz wad zgryzu Zapraszamy dzieci już od trzeciego roku życia, wcześniej jeżeli rodzic zauważy coś niepokojącego lub przy problemach z wyrzynaniem się ząbków.

Stomatologia dziecięca - Medica Dent

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko nie bało się dentysty, zadbaj o to od najmłodszych lat. Pierwsza wizyta w gabinecie może zaważyć na jego przyszłym nastawieniu do leczenia stomatologicznego, dlatego proponujemy umówienie się na wizytę adaptacyjną, podczas której zapoznamy Twojego maluszka z gabinetem I naszymi lekarzami. Jeżeli dziecko będzie miało ochotę, wykonamy przegląd jego ząbków, dzięki czemu możemy w porę wykryć próchnicę, wady zgryzu czy odwapnienia. Nasza higienistka stomatologiczna opowie dziecku jak właściwie dbać o ząbki. Dzięki takiej wizycie adaptacyjnej, unikniemy też sytuacji w której dziecko przychodzi po raz pierwszy, gdy ząb juz boli co jest dla Niego większym stresem. Doświadczenie naszych lekarzy, miła atmosfera, duży wybór kolorowych wypełnień oraz aparaty ortodontyczne dostosowane do preferencji dziecka, powodują, że dzieci nie obawiają się wizyt w naszym gabinecie stomatologicznym.

Proponujemy pełną opiekę stomatologiczną nad dziećmi, zarówno z uzębienie mlecznym jak I stałym.

Zabiegi - stomatologia dziecięca

Zapraszamy do Medica Dent - stomatologia dziecięca na najwyższym poziomie we Wrocławiu.